birgün

9° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 06.03.2021 13:19

TAKSAV Kadıköy’ün bu haftaki konukları: Taner Öngür, Murder King, Çağrı Sinci

TAKSAV Kadıköy’ün bu haftaki konukları: Taner Öngür, Murder King, Çağrı Sinci

Müzik yazarı Murat Meriç moderatörlüğünde Türkiye’de protest müziğin 1970’lerden günümüze serüvenini, sahnelerde, meydanlarda ve direnişlerde devleşen müzisyenlerle konuşan TAKSAV Kadıköy Şubesi, geçtiğimiz haftalarda Zülfü Livaneli, Bülent Forta, İlkay Akkaya ve Ali Asker'in katılımıyla gerçekleştirdiği söyleşilerin ardından son haftasında yeni konuklarıyla birlikte izleyicilerle buluşacak.

Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf (TAKSAV) Kadıköy Şubesi tarafından düzenlenen ‘Türkiye’de Yakın Dönem Protest Müziğin Yolculuğu’ başlıklı söyleşiler dizisinin son haftasında Taner Öngür, Murder King ve Çağrı Sinci konuk olacak. Söyleşi 7 Mart Pazar günü saat 17.00’de Zoom platformu üzerinden gerçekleşecek.

Zoom platformu üzerinden canlı olarak gerçekleşecek söyleşilere katılmak isteyen dinleyicilerin katılım formunu doldurması ya da 05305802581 no’lu telefon numarasından TAKSAV Kadıköy Şubesi’ni arayarak kayıt yaptırması gerekiyor.

Kayıt formu için tıklayınız.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol