birgün

22° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 15.05.2018 12:44

Talks & After geceleri Kadıköy'de başlıyor

[mecra] teras, Talks & After adını verdiğini gecelerinin ilkini Doğan Şahin, Kaan Sezyum, Ardıl Bayram Şahin, Deniz Özturhan ve Emrah Özçiçek ile başlatıyor

Talks & After geceleri Kadıköy'de başlıyor

Prof. Doğan Şahin’in konuk, Kaan Sezyum, Ardıl Bayram Şahin ve Deniz Özturhan’ın sunucu olduğu Talks & After programı 18 Mayıs saat 20.30’da [mecra] teras’ta gerçekleşecek.

Programda kişilik bozuklukları, seks terapileri, travmalar üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan psikiyatri profesörü Doğan Şahin konuk olarak yer alacak.​

Mizah yazılarıyla bilinen, müzisyenliğiyle konuşulan Kaan Sezyum, doktor Ardıl Bayram Şahin​ ve​ stand-up gösterileriyle izleyicilerini güldüren Deniz Özturhan da gecede sunucu olarak yer alacak.

Seyircilerin de sorularıyla şekil alacak etkinlikte ruh sağlığı, cinsellik, aşk ve ilişkilere dair birçok konu konuşulacak.

Canlı talk showun ardından Dj Sarıyılan ve Emrah Özçelik kabine geçecek.

Kapı açılış: 20.30

Talks: 21.00

After: 23.00

Biletler: Kapıda/20 lira.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız