birgün

16° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 01.05.2021 20:09

Tamer Karadağlı ile Iraz Yıldız, sosyal medyada yaşadıklarını yargıya taşıdı

Oyuncu Tamer Karadağlı, sevgilisi Iraz Yıldız’la birlikte savcılığa başvurdu. Karadağlı ve Yıldız, sosyal medyada küfür ve hakarete uğradıklarını belirterek birden fazla kullanıcıyı şikayet etti.

Tamer Karadağlı ile Iraz Yıldız, sosyal medyada yaşadıklarını yargıya taşıdı

Oyuncu Tamer Karadağlı ile sevgilisi Iraz Yıldız, kendilerine yönelik hakaretlerde bulundukları gerekçesiyle bazı sosyal medya kullanıcılarını savcılığa şikâyet etti.

Sabah’ta yer alan habere göre, 54 yaşındaki oyuncu Tamer Karadağlı ile 24 yaşındaki Iraz Yıldız, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulduklarını, sinkaflı küfürlerle hakarete uğradıklarını belirterek birden fazla kullanıcıdan şikâyetçi oldu.

Şikâyet dilekçesinde ikilinin özel hayatlarının gizliliğinin ihlal edildiği, hakaret içerikli yorumlar nedeniyle aşağılanarak küçük düşürüldükleri ifade edildi. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol