birgün

1° KAR YAĞIŞLI

Tarihi Çiçek Pasajı'nda bir kadını rehin alarak, havaya ateş açan erkek gözaltına alındı

Tarihi Çiçek Pasajı'nda, arkadaşı olduğunu iddia ettiği kadın müşteriyi rehin alan bir erkek, pompalı tüfekle havaya ateş açtı ve tehditler savurdu. Saldırgan kimseye zarar vermeden gözaltına alındı.

KADIN 27.11.2021 11:12
Tarihi Çiçek Pasajı'nda bir kadını rehin alarak, havaya ateş açan erkek gözaltına alındı
Abone Ol google-news

Beyoğlu Taksim’deki Tarihi Çiçek Pasajı içinde tüfekle bir kişiyi rehin alan ve havaya ateş eden erkek polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Dün gece L.E.Ö. isimli erkek, pasajdaki bir restorana gelerek, önceden arkadaşı olduğunu iddia ettiği kadın bir müşteri ile tartışmaya başladı.

L.E.Ö., tartışma sırasında yanındaki pompalı tüfeği çıkarak havaya ateş etti ve etrafa tehditler savurdu. Şüpheli, kadın müşteriyi rehin alarak yanına kimseyi yaklaştırmadı.

Pasaj içinde bulunan restoran çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Şüpheli, güvenlik güçlerinin ikna etmesi sonucu gözaltına alındı. Olayın yaşandığı pasajda inceleme yapan polis şüphelinin rehin aldığı kadın müşteriden de bilgi aldı. Polis merkezine götürülen şüpheli, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Ölen ya da yaralananın olmadığı olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol