birgün

27° AZ BULUTLU

GÜNCEL 13.08.2019 15:08

Tarihi çınar ağacı binanın üzerine devrildi

Tarihi çınar ağacı binanın üzerine devrildi

İstanbul'un Beykoz İlçesi'nde dev tarihi çınar ağacı 3 katlı bir binanın üzerine devrildi.

Devrilme esnasında binada hasar meydana gelirken, caddedeki araçlar da zarar gördü.

Ağacın devrilme anı ve yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

tarihi-cinar-agaci-binanin-uzerine-devrildi-612427-1.

DHA'nın aktardığına göre olay, Beykoz'un Tokatköy Mahallesi'nde öğle saatlerinde meydana geldi. Tarihi çınar ağacı cadde üzerindeki 3 katlı bir binanın üzerine devrildi. Binada yaşayanlar panik yaşayarak dışarı çıktı. Binanın çatı katında hasar meydana gelirken, olayda can kaybı ve yaralanma olmadı. Cadde de bulunan bir minibüs ve 2 motosiklet zarar gördü. Cadde araç trafiğine kapatılırken, ekipler güvenlik şeridi çekerek çevredekileri uzaklaştırdı. İtfaiye ekipleri ağaç motorlarıyla dev çınar ağacını parçalara ayırdı.

tarihi-cinar-agaci-binanin-uzerine-devrildi-612428-1.

Ev sahibi İbrahim Uygur, "Kökü çürüdüğü için rüzgarla birlikte binanın üzerine devrildi. Koca ağaç binanın üzerine devrilince korku ve panik yaşandı. Binada hasar meydana geldi. Ağaç devrilirken caddede kimsenin olmaması büyük faciayı önledi" diye konuştu.

tarihi-cinar-agaci-binanin-uzerine-devrildi-612429-1.

tarihi-cinar-agaci-binanin-uzerine-devrildi-612430-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız