birgün

2° HAFİF YAĞMUR

Tarkan: Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz

Şarkıcı Tarkan, Konya Hayvan Barınağı'nda bir köpeğin katledilmesine ilişkin açıklamalarının hedef gösterilmesine ilişkin, "Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz" mesajını paylaştı.

GÜNCEL 28.11.2022 09:52
Tarkan: Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz
Abone Ol google-news

Şarkıcı Tarkan, sosyal medya hesabından, Konya Hayvan Barınağı'nda bir köpeğin işkence görüntülerine tepki gösterdi. Tarkan'ın paylaşımı, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından hedef gösterildi.

Tarkan, hedef gösterilmesinin ardından Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak, "Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz" yazdı.

Tarkan, paylaşımında, "Söz gümüşse sükut altındır. Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. O da bana yeter. Susarım o yüzden. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz" ifadelerini kullandı.

TARKAN NE SÖYLEMİŞTİ?

Konya Hayvan Barınağı'nda bir köpeğin işkence görüntülerine tepki gösteren Tarkan, şu ifadeleri kullanmıştı:

"İzleyemedim üzüntümden bu korkunç görüntüleri. Bu nasıl bir caniliktir ve bu caniliğe tanık olanlar ne vicdansızdır ki bir dur demez, önüne geçmezler bunun. İnsanlığımdan bir daha utandım. Hesabı sorulmalı bunun, cezası verilmeli hayvanlara işkence yapan bu canilerin. Gerçi hep diyoruz bunları ama o sözüm ona yetkililer 3 maymunu oynuyorlar hep. Bilsinler ki, onlar da bu caniler kadar suçlular kayıtsız kaldıkları için."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol