birgün

29° PARÇALI AZ BULUTLU

Tarkan’dan yeni ‘Geççek’ açıklaması

Tarkan, yeni şarkısı ‘Geççek’ hakkında bir video yayınlayarak açıklama yaptı. Tarkan açıklamasında, "Sevginiz, ilginiz, desteğiniz ve bana yolladığınız o güzel mesajlar için sonsuz teşekkürler" dedi.

KÜLTÜR SANAT 24.02.2022 17:38
Tarkan’dan yeni ‘Geççek’ açıklaması
Abone Ol google-news

Tarkan, ‘geçcek’ isimli şarkısının yayınlanmasından bir hafta sonra yayınladığı video ile teşekkür etti. Tarkan, Instagram hesabından paylaştığı videoda, “Geçen hafta bugün sizlerle buluşan şarkım ‘Geçcek’ ve klibini sevmiş olmanıza ne mutlu oldum anlatamam. Sevginiz, ilginiz, desteğiniz ve bana yolladığınız o güzel mesajlar için sonsuz teşekkürler. Ben de sizleri çok seviyorum; sizler de iyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

Tarkan'ın 'Geççek' şarkısının klibi, yayınlanmasından sonra ilk 24 saat içinde dünyada en çok izlenen ikinci video klip ve en çok beğeni alan birinci video oldu. Şarkı, 36 saatte YouTube'da 10 milyon, Instagram'da 9.9 milyon, Twitter'da ise 12.5 milyondan fazla görüntüleme aldı.

İrfan Yıldırım'ın yönetmenliğini yaptığı klip, yayınlanmasından sonra ilk 24 saat içinde dünyada en çok izlenen 2. video ve en çok beğeni alan 1. video oldu.

Tarkan hakkında Twitter'da 300 binden fazla tweet atıldı. Şarkıcı, çok konuşulanlar listesinde 1. sırada yer aldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol