birgün

15° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 03.05.2021 12:13

Tarkan, Yıldız Tilbe'nin attığı pası kabul etmedi: "Topu benden geri al, bir başkasına atıver"

Sosyal medyada başlatılan akım kapsamında Yıldız Tilbe, Tarkan'ın 'Kış Güneşi' şarkısını seslendirdi. "Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at" diyen Tilbe'ye, Tarkan'dan olumsuz yanıt geldi.

Tarkan, Yıldız Tilbe'nin attığı pası kabul etmedi: "Topu benden geri al, bir başkasına atıver"

#HepimizİçinSesVerTürkiye etiketiyle sosyal medyada başlatılan akım kapsamında Yıldız Tilbe, Tarkan'ın 'Kış Güneşi' şarkısını seslendirdi. Tilbe, "Tarkan'a pas atıyorum" dedi. Tarkan ise Tilbe'ye, "Nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden" yanıtını verdi.

Yıldız Tilbe, karantina döneminde evden şarkı söyleyerek sanatçılara çağrıda bulundu. Tarkan'ın 'Kış Güneşi' şarkısını seslendiren Tilbe, "Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba" dedi.

Tilbe'nin çağrısına Tarkan'dan olumsuz yanıt geldi. Tarkan, "Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver" dedi.

Tilbe de, "Teşekkür ederim" diyerek yanıt verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol