birgün

20° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 11.11.2019 19:03

Tarlabaşı: Rumların Kayıp Mahallesi

Tarlabaşı: Rumların Kayıp Mahallesi

Yunanistan’ın İstanbul Başkonsolosluğu, Beyoğlu Rum Ortodoks Kilisesi ve Cemaati Vakfı ve Politis gazetesi işbirliğinde gerçekleştirdiği Ali Öz’ün 'Tarlabaşı: Rumların Kayıp Mahallesi' başlıklı bireysel fotoğraf sergisini yarın açıyor.

22 Kasım'a Sismanoglio Megaro binasında sürecek ve Pazartesi - Cuma günleri 15.00 - 20.00 saatleri arasında görülebilecek olan sergi, 22 Kasım’dan 6 Aralık’a kadar, aynı gün ve saatler içerisinde Beyoğlu Rum Ortodoks Kilisesi’nde gösterilmeye devam edecek. Sergi, mayıs ve ağustos 2019 tarihleri arasında Vouros Evtaksia Vakfı - Atina Şehir Müzesi’nde de gösterilmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız