birgün

6° PARÇALI BULUTLU

Tarlaya giderken otomobilin çarptığı çiftçi yaşamını yitirdi

Kullandığı traktörün römorkuna otomobilin çarptığı Şengül Kocaman, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

ÇALIŞMA YAŞAMI 03.12.2022 14:55
Tarlaya giderken otomobilin çarptığı çiftçi yaşamını yitirdi Fotoğraf: ANKA
Abone Ol google-news

Aydın’ın Karacasu ilçesinde çiftçilik yapan Şengül Kocaman, sabah saatlerinde tarlaya gitmek için çıktığı yolda otomobilin çarpması sonucu yaralandı. Hastaneye kaldırılan Kocaman, yaşam mücadelesini kaybetti.

Kaza bu sabah saat 7 sıralarında Karacasu Tavas karayolu üzeri Güzelbeyli Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Geyre Yolu üzerinde bulunan bir yağhaneden traktörüyle çıkan Şengül Kocaman Karacasu yönüne doğru yola çıktı. Traktör seyir halindeyken arkadan gelen otomobil römorkuna çarptı.

Çarpmanın etkisiyle römork yola savrulurken traktör yolun sağındaki arazide durabildi. Kazada yaralanan Şengül Kocaman, kaldırıldığı Karacasu Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

2 çocuk annesi çiftçi kadının gece yağhaneye zeytin teslim ettiği, sabah yeniden tarlasına gitmek üzere traktörünü almak için yağhaneye geldiği öğrenildi. Otomobil sürücüsü Seydi A.'nın hayati tehlikesinin bulunmadığı, hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.

(ANKA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol