birgün

23° PARÇALI AZ BULUTLU

Tehdit edildiği için suç duyurusunda bulunmuştu: Boşandığı erkek tarafından yüzüne yanıcı madde atıldı!

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Erkan Emiroğlu, boşandığı Elvan S'nin üzerine yanıcı madde döküp ateşe verdi. Komşularının su taşıyarak müdahale ettiği kadının vücudunda ikinci derece yanıklar oluştu.

KADIN 12.01.2022 17:12
Tehdit edildiği için suç duyurusunda bulunmuştu: Boşandığı erkek tarafından yüzüne yanıcı madde atıldı!
Abone Ol google-news

Ordu'nun Fatsa ilçesinde boşandığı Erkan Emiroğlu tarafından yüzüne yanıcı madde atılan kadın yaralandı. Elvan S., isimli kadının bir süre önce tehdit edildiği için Erkan Emiroğlu hakkında adliyeye giderek suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

Edinilen bilgilere göre, Erkan Emiroğlu, bir süre önce boşandığı Elvan S'nin yaşadığı siteye giderek, evinin ziline bastı. Kapıyı açan olmayınca Emiroğlu, Elvan S'yi beklemeye başladı. Çocuklarını okula bıraktıktan sonra eve dönen Elvan S., oturduğu dairenin önünde Emiroğlu ile karşılaştı. Erkan Emiroğlu, elindeki yanıcı madde olan jeli, kadının üzerine döküp ateşe verdi.

VÜCUDUNDA YANIKLAR OLUŞTU

Elvan S'ye çığlıklarını duyan komşuları yardım etti. Bidonlarla su taşıyarak kadının üzerindeki alevleri söndüren komşuları, 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi. Gelen ambulansla Fatsa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan kadının vücudunda ikinci derece yanıklar oluştu. Elvan S, buradaki müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Olay sonrası kaçan Erkan Emiroğlu, yakalanarak, gözaltına alındı.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol