birgün

13° SİSLİ

GÜNCEL 09.09.2020 14:56

Tekmeyle araba camı kıran saldırganın 8 yıla kadar hapsi istendi

İstanbul Alibeyköy'de, trafikte diş hekimi Sena Koçak’a hakaret edip saldıran, daha sonra da arabasının üzerine çıkarak tekmeyle camını kıran Emre Etyemez hakkında 8 yıla kadar hapis istendi.

Tekmeyle araba camı kıran saldırganın 8 yıla kadar hapsi istendi

İstanbul’da, trafikte diş hekimi Sena Koçak’a saldıran Emre Etyemez adlı şahıs hakkındaki iddianame tamamlandı.

Sözcü’nün haberine göre, tutuklu bulunan Etyemez hakkında, ‘hakaret’, "basit yaralama’, ‘tehdit’ ve ‘mala zarar vermek’ suçlarından 1 yıl 5 aydan 8 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

İstanbul Alibeyköy’de trafikte yol verme nedeniyle tartıştığı diş hekimi Sena Koçak'a hakaret edip saldıran, daha sonra da arabasının üzerine çıkarak tekmeyle camını kıran Emre Etyemez, şikâyet üzerine gözaltına alınmıştı.

Etyemez, emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edilmiş, Adliye girişinde gazetecilerin, “Neden arabaya saldırdınız?” sorusuna, “Dosyada hepsi var” yanıtını vermişti.

Saldırgan Etyemez, 14 Ağustos’ta tutuklanmıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız