birgün

18° PARÇALI BULUTLU

SPOR 09.04.2020 15:31

Telefon numarasını paylaşan Sharapova'ya milyonlarca mesaj geldi

Telefon numarasını paylaşan Sharapova'ya milyonlarca mesaj geldi

Koronavirüs salgınında evinde karantinada bulunan eski tenisçi Maria Sharapova, geçtiğimiz hafta Instagram'dan cep telefonu numarasını paylaşmıştı. Takipçilerinden kendisine mesaj atmalarını isteyen Rus tenisçiye milyonlarca mesaj geldi.

Maria Sharapova, 40 saatte 2.2 milyon mesaj aldığını belirtti. Karantina günlerini evde geçirdiği için insanlarla sohbet etmek isteyen Maria Sharapova "Geçen hafta yaptığım sohbetleri çok sevdim ve keşke daha fazla kişiyle sohbet edebilseydim. Çünkü hepimiz evde kendimizi hapsediyoruz. Bu yüzden evde geçirdiğiniz vakitte neler yaptığınızı bana anlatmanızı istiyorum. Size bir telefon numarası bırakıyorum. Bana doğrudan bu numara üstünden ulaşabilirsiniz. Size cevap vereceğim" demişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız