birgün

27° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 11.07.2020 18:41

TFF’den koronavirüs testi pozitif çıkan hakemle ilgili açıklama: İkinci testi negatif

TFF koronavirüs testi pozitif çıkan hakemle ilgili ikinci bir açıklama yaparak tekrarlanan testin negatif çıktığını bildirdi.

TFF’den koronavirüs testi pozitif çıkan hakemle ilgili açıklama: İkinci testi negatif

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), koronavirüs testi pozitif çıkan hakemle ilgili ikinci bir açıklama yaparak tekrarlanan testin negatif çıktığını ama önlem nedeniyle 14 gün karantina sürecinde olduğunu duyurdu.

TFF, dün bir Süper Lig hakeminin koronavirüs testinin pozitif olduğunu açıklamıştı. Federasyon, bugün ikinci bir açıklama yaparak, Süper Lig hakeminin tekrarlanan koronavirüs testinin negatif çıkmasına rağmen önlem nedeniyle 14 gün karantina sürecinde olduğunu bildirdi.

TFF, hakemin sağlık durumunun iyi olduğunu, koronavirüs belirtilerinin bulunmadığını, kendisine 14 günlük karantina süresince gerekli testler ve sağlık takibinin yapılacağını açıkladı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız