birgün

24° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 25.05.2020 19:24

The Big Bang Theory'nin erken final yapmasının nedeni açıklandı

The Big Bang Theory'nin erken final yapmasının nedeni açıklandı. Yapım tasarımcısı John Shaffner, dizinin stüdyosu Warner Bros ve yayımcısı CBS'in esas planının yapımı birkaç yıl daha devam ettirmek olduğunu ancak Sheldon Cooper'ı canlandıran Jim Parsons'ın ayrılmak istediği için final yaptığını söyledi

The Big Bang Theory'nin erken final yapmasının nedeni açıklandı

12 sezonun ardından Mayıs 2019'da final yapan The Big Bang Theory'nin yapımcılardan biri, dizinin çok daha uzun sürmesinin planlandığını açıkladı.Dizide Sheldon Cooper'ı canlandıran Jim Parsons ayrılmasaydı dizi iki sezon daha devam edecekti.

Metro'ya konuşan yapım tasarımcısı John Shaffner, dizinin stüdyosu Warner Bros ve yayımcısı CBS'in esas planının yapımı birkaç yıl daha devam ettirmek olduğunu açıkladı. Shaffner, "Dizinin bittiği haberi sızdı çünkü Warner Bros bunu herkese açıklamak için uygun bir sunum hazırlamıştı ama oyuncu kadrosu bilmiyordu" dedi.

Independent Türkçe'nin haberine göre; Jim Parsons, tatil haftasında Chuck Lorre'la temas halindeydi ve artık geri dönüp devam edemeyeceğini söylemişti. Chuck da her zaman oyuncu kadrosundan biri ayrılırsa dizinin bitmesi gerektiğini söylerdi.

Shaffner, "Warner Bros ve CBS yaklaşık iki yıllık daha imza atmak istemişti" diye ekledi.

Shaffner, "Ofise geri dönmüştüm ve bunu öğrenince sete gidip çizgi roman mağazasında Johnny'yi (Galecki) ve Kaley'yi (Cuoco) gördüm, birbirlerine sarılmış ağlıyorlardı" diye devam etti.

"İnsanlar kararı kabul etmede bir süre çok zorlandı ve ekip de epey hayal kırıklığına uğramıştı çünkü iyi bir işti" diye ekledi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız