birgün

16° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 17.09.2021 16:20

The Bodyguard filmi yeniden çekilecek

Başrolünde Whitney Houston ve Kevin Costner’ın aldığı 1992 yapımı The Bodyguard filmi yeniden çekiliyor.

The Bodyguard filmi yeniden çekilecek

Sinemanın kült filmlerinden The Bodyguard filmi yeniden çekiliyor. Başrolünde Whitney Houston ve Kevin Costner’ın aldığı 1992 yapımı filmin yeni verisyonu için Warner Bros’un hazırlıklara başladığı öğrenilirken filmin senaryosunu daTony adaylığı bulunan Matthew López yazacak.

T24’te yer alan habere göre, gösterildiği yıl dünya çapında 400 milyon dolarlık hasılat elde eden, tüm zamanların en çok satan film müziği albümüne sahip olan, şarkıları müzik listelerinin zirvesinden inmeyen The Bodyguard, eski bir ajanın, ölüm tehdidi içeren mektuplar almasıyla ünlü bir pop yıldızının korumalığını yapmak için görevlendirilmesi ve sonrasında ikili arasında başlayan unutulmaz aşkı konu alıyordu.

Filmin yeni versiyonunun başrol oyuncuları henüz açıklanmadı. Ancak başrol kadrosu için Chris Hemsworth ve Tessa Thompson ile Channing Tatum ve Cardi B isimleri ile konuşuluyor.

Lawrence Kasdan‘ın senaryosunu yazdığı orijinal Bodyguard filmiyle birlikte, Whitney Houston’ın I Will Always Love You, I Have Nothing, I’m Every Woman, Queen of the Night gibi şarkıları ikonik hale gelmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol