birgün

24° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 03.09.2019 08:17

The Witcher 4 için ilk sinyal

The Witcher 4 için ilk sinyal

2015’te çıkan ve pek çok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu olarak lanse edilen The Witcher 3’ün devamı geliyor.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen The Witcher 3 Wild Hunt, 2015 yılında raflardaki yerini almıştı. Yapımcı stüdyonun her bir öğesini ilmik ilmik işlediği yapım, büyük ses getirmiş ve pek çok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu olarak lanse edilmişti.

Çıkışının üzerinden 4 yıl gibi bir süre geçmiş olmasına karşın hala The Witcher 3 Wild Hunt kadar kapsamlı ve kaliteli bir RPG oyunu çıkmış değil.

Peki The Witcher 3’ün devamı yani The Witcher 4 ne zaman çıkacak? Malum CD Projekt Red şu aralar Cyberpunk 2077 üzerine yoğunlaşmış durumda. Fakat şirketten sızdırılan son bilgilere göre, The Witcher 4 üzerinde de ufaktan çalışılmaya başlanmış. Elbette bu oyunun kısa süre sonra çıkacağı anlamını taşımıyor. Genel kanı yeni Witcher oyununun 2023’ten önce gelmeyeceği yönünde.

Zaten kısa süre önce CD Projekt Red ekibi de üstü kapalı olarak yeni Witcher ve Cyberpunk oyunlarının geleceğini açıklamıştı.

Muhtemelen iki serinin de yeni oyunlarını, yeni nesil konsollarda deneyimleme fırsatı bulacağız.

Kaynak: Donanım Günlüğü

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız