birgün

27° AÇIK

Thodex reklamında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusu

Thodex reklamlarında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusunda bulunuldu. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na yapılan suç duyurusu dilekçesinde Thodex kripto para borsasının reklamlarında oynayan ünlüler ve bu borsaya paranızı yatırın diyen ekonomistin banka hesaplarının incelenmesi istendi.

GÜNCEL 28.08.2021 13:30
Thodex reklamında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusu
Abone Ol google-news

Thodex reklamlarında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer, 108 milyon dolarlık vurgun yaptıktan sonra kayıplara karışmıştı.

CNN Türk'ten Ceylan Sever'in haberine göre, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na yapılan suç duyurusu dilekçesinde Thodex kripto para borsasının reklamlarında oynayan ünlüler ve bu borsaya paranızı yatırın diyen ekonomistin banka hesaplarının incelenmesi istendi.

Şüpheli şahısların Thodex reklamından sonra elde ettikleri mal varlıklarının da tespiti talep edildi.

Ayrıca ekonomist Erkan Öz ve aralarında Özge Ulusoy, Ebru Şallı, Burcu Esmersoy gibi isimlerin de bulunduğu 20 ünlü isimle Faruk Fatih Özer'in arasındaki görüşme kayıtlarının incelenmesi istendi.

Thodex mağdurları avukatı Sinan Keskin, "Fatih Faruk Özer’in irtibatlı olduğu, organizasyonda yer alan manken, oyuncu ve kamuoyuna mal olmuş çeşitli kişiler hakkında da bu irtibatın ortaya çıkartılması için savcılığa suç duyurusunda bulunduk" dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol