birgün

15° PARÇALI BULUTLU

Tiyatrocu Levent Ünsal, ölüm yıl dönümünde mezarı başında anıldı

Geçtiğimiz yıl geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında yaşamını yitiren tiyatrocu Levent Ünsal, ölümünün birinci senesinde mezarı başında anıldı.

GÜNCEL 20.03.2021 13:52
Tiyatrocu Levent Ünsal, ölüm yıl dönümünde mezarı başında anıldı
Abone Ol google-news

Tiyatrocu, dublaj sanatçısı, dizi oyuncusu Levent Ünsal, aramızdan ayrılışının birinci yıl dönümünde, mezarı başında anıldı.

Kocasinan mezarlığında gerçekleştirilen anma programına Ak'la Kara ekibi ve Ortaoyuncular katıldı.

LEVENT ÜNSAL KİMDİR?

Levent Ünsal, 1965 yılında İstanbul doğumlu. Galatasaray Lisesi ve İ.Ü. Basın Yayın Yüksek Okulu’nda eğitim gördü. 1983-2002 Yılları arasında Ferhan Şensoy Ortaoyuncular Tiyatrosu’nda 20 oyunda görev aldı. 1992’de Türkiye’nin ilk konuşan radyo programcısı olarak Kent Fm’de radyoculuğa başladı. 1995’de Hür Fm, 1997-2004 Best Fm, 2004 yılından itibaren NTV N101 radyolarında değişik programlara imza attı.

1995 Satel TV’de L Cetveli isimli programı 450 kez hazırlayıp sundu. 1996 ATV’de Çürük Elma, 1998 TGRT’de Tek mi Çift mi?

Rus Gelin, Köşe Dönücü ve Pardon isimli sinema filmlerinde oynadı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol