birgün

23° AÇIK

TOGG’un yeni logosu belli oldu

Marka ajansı CGH tarafından tasarımı tamamlanan TOGG’un yeni logosunda, “Doğu ile Batı’nın bir araya gelmesini simgeleyen” bir anlayışın hedeflendiği belirtildi.

GÜNCEL 18.12.2021 20:11
TOGG’un yeni logosu belli oldu
Abone Ol google-news

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), marka isminin ardından logosunu da belirledi.

Verilen bilgiye göre, yerli ve global ajansların dahil olduğu bir sürecin ardından, marka ajansı CGH’nin logo tasarımı en yüksek puanı alarak, TOGG’un logosu olarak seçildi.

Logo tasarımında iki okun, ortasında değerli taş şeklini oluşturacak şekilde kaynaşarak, “Doğu ve Batı’nın bir araya gelmesini” simgelediği savunuldu.

Logo için Avrupa Birliği, ABD, Çin, Rusya, Azerbaycan, Türk Cumhuriyetleri ve Türkiye’de gerekli tescil işlemlerinin başlatıldığı bildirildi.

TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş, marka isminin ardından logoyu da belirlemekten büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. Kasım 2018’den bu yana global ve profesyonel bir yaklaşımla ele aldığımız kullanıcı markası oluşturma sürecini tamamlamanın mutluluğu içindeyiz” dedi.

togg-un-yeni-logosu-belli-oldu-957150-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol