birgün

8° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

KÜLTÜR SANAT 12.02.2019 19:40

Tolkien filminin ilk fragmanı yayınlandı

Fantezi edebiyatının üstadı J.R.R. Tolkien’in hayatını konu alan ve 10 Mayıs’ta vizyona girecek Tolkien filminin ilk fragmanı yayınlandı. Film, Tolkien’in yazarlığa başlangıç yıllarını ve Orta Dünya vizyonunu karanlıklaştıran Birinci Dünya Savaşı’nda yaşadığı deneyimlerini konu alacak. Birinci Dünya Savaşı’nda yaşadıklarını ve kitaplarını yazım hikâyesini konu alan film 10 Mayıs’ta gösterime girecek.

Tolkien filminin ilk fragmanı yayınlandı

Fantezi edebiyatının üstadı J.R.R. Tolkien’in hayatını konu alan ve 10 Mayıs’ta vizyona girecek Tolkien filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Film, Tolkien’in yazarlığa başlangıç yıllarını ve Orta Dünya vizyonunu karanlıklaştıran Birinci Dünya Savaşı’nda yaşadığı deneyimlerini konu alacak.

Birinci Dünya Savaşı’nda yaşadıklarını ve kitaplarını yazım hikâyesini konu alan film 10 Mayıs’ta gösterime girecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız