birgün

27° AÇIK

GÜNCEL 26.02.2021 13:10

"Tombişlikten kolları saramamış” diyen takipçiye Bakan Varank’tan yanıt

Yerli roket motoru için incelemelerde bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın yer aldığı bir poz sosyal medyada gündem oldu. Kollarını tam birleştiremediği için takipçisinin "Canım Varank, tombişlikten kolları saramamış" mesajına Varank, "Kilodan değil, ceketten o" yanıtını verdi.

"Tombişlikten kolları saramamış” diyen takipçiye Bakan Varank’tan yanıt

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yerli roket motorunun üretildiği atölyeye giderek incelemelerde bulundu. Varank, Selçuk Bayraktar ve yanındakilerle birlikte roket motorunu da arkasına alarak fotoğraf çektirdi.

Bakan Varank'ın "yerli roket motoru" arkasındaki fotoğrafına “Peyderpey” isimli kullanıcı, "Canım Varank tombişlikten kolları saramamış :) ” yorumunu yaptı.

Varank paylaşımı alıntılayarak, "Kilodan değil ceketten o" ifadesini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol