birgün

24° HAFİF YAĞMUR

GÜNCEL 18.04.2021 23:26

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur yaşamını yitirdi

Solunum rahatsızlığı nedeniyle dört gündür yoğun bakımda tedavi gören İzmir Torbalı Belediye Başkanı CHP'li İsmail Uygur hayatını kaybetti.

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur yaşamını yitirdi

İzmir Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur solunum rahatsızlığı yaşaması üzerine dört gün önce kaldırıldığı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

6 Mart günü Uygur ailesinin oturduğu Cumhuriyet Mahallesi Koruluk Evleri’nde bulunan apartmanda yangın çıkmış, İsmail Uygur ile eşi Afet ve oğulları Ege Uygur’un da aralarında bulunduğu 7 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırılmıştı. İsmail Uygur, 6 gün sonra taburcu edilmişti.

Uygur'un ardından CHP'li belediye başkanları ve siyasiler baş sağlığı mesajları yayınladı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol