birgün

13° AZ BULUTLU

GÜNCEL 11.08.2021 18:52

Trabzon'da bir inşaata yıldırım düştü: 1 ölü, 1 yaralı

Trabzon'un Of ilçesinde inşaat halindeki binanın çatısına yıldırım düşmesi sonucu 2 işçi enkaz altında kaldı. 4 saat süren çalışmanın ardından işçilerden biri hastaneye kaldırıldı. Diğer işçi Emre Sağlam'ın ise cansız bedenine ulaşıldı

Trabzon'da bir inşaata yıldırım düştü: 1 ölü, 1 yaralı

Trabzon'un Of ilçesine bağlı Ballıca Mahallesi'nde yapımı devam eden inşaatın çatısı çöktü. Çöken çatının altında işçilerin kaldığı ihbarı üzerine olay yerine jandarma, itfaiye, AFAD, UMKE, AKUT ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Dört saat süren çalışmadan sonra önce 20 yaşındaki işçi Serkan Yağız, yaralı olarak kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

35 yaşındaki Emre Sağlam'ın ise cansız bedenine ulaşıldı. Sağlam'ın cenazesi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından Trabzon Adli Tıp Grup Başkanlığı'na sevk edildi.

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Trabzon AFAD Müdürü Ömer Kıratlı da olay yerinde çalışmaları takip etti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol