birgün

6° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 14.02.2020 13:54

Trabzon'da rastgele ateş açan adam, polisi vurdu

Trabzon'da hava ateş açan bir kişi polise ihbar edildi. Polisler geldikten sonra da ateş açmaya devam eden kişi bir polisi yaraladı

Trabzon'da rastgele ateş açan adam, polisi vurdu

Trabzon'da havaya rastgele ateş açan bir kişi, polis memurunu yaraladı.

AA'nın haberine göre, seyir halindeki aracı Liman kavşağında bozulan M.Ç (40), durumu çekiciye bildirerek yardım talebinde bulundu. Çekici geldiği sırada otomobilindeki pompalı tüfeği çıkararak çevreye rasgele ateş açan şüpheliyi, çevredekiler polise ihbar etti.

Daha sonra M.İ idaresindeki çekiciyle Değirmendere Mahallesi'ne kaçan M.Ç'yi, polis ekipleri otogar önünde durdurdu. Polislerin uyarılarına rağmen çevreye ateş açmaya devam eden şüpheli, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğinde görevli polis memuru Hasan Öztürk'ü yaraladı.

Olayın ardından gözaltına alınan şüpheli, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Bu arada, olay nedeniyle iki iş yeri ve iki araçta hasar meydana geldiği, yaralı polis memurunun KTÜ Tıp Fakültesi'nde ameliyata alındığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yetkililer, şüphelinin psikolojik rahatsızlığı dolayısıyla raporu bulunduğunu ve daha önce hakkında farklı suçlardan kayıtların yer aldığını aktardı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız