birgün

8° AÇIK

SPOR 25.03.2020 11:16

Trabzonspor'da teknik heyet ve futbolcuların koronavirüs testi negatif çıktı

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada, teknik heyet ve futbolcuların yeni tip koronavirüs testinin negatif çıktığı duyuruldu

Trabzonspor'da teknik heyet ve futbolcuların koronavirüs testi negatif çıktı

Trabzonspor'da teknik heyet ve futbolcuların yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin negatif çıktığı duyuruldu.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Bugün Sağlık Kurulu Başkanımız Kibar Yaşar Güven'in koordinasyonunda A takım futbolcu ve teknik heyetimize yapılan Kovid-19 testlerininin sonucu negatif çıkmıştır." ifadelerine yer verildi.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in koronavirüs testi pozitif çıkmıştı.

Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında dün hastaneden yapılan açıklamada, "Klinik bulguları iyi olan Terim'in hafif öksürük dışında şikayeti bulunmamaktadır" denilmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız