birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Trafikte tartıştığı 3 kişiyi falçatayla yaraladı, ‘Doğrarım’ diye tehdit etti

Adapazarı'nda kamyonet sürücüsü E.G. 'yol verme' tartışmasında otomobille önünü kesen 3 kişiyi falçatayla yaraladı. 'Doğrarım' diyerek tehdit savuran E.G., serbest bırakıldı.

GÜNCEL 27.06.2022 13:12
Trafikte tartıştığı 3 kişiyi falçatayla yaraladı, ‘Doğrarım’ diye tehdit etti Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

Adapazarı-Karasu yolunda meydana gelen kazada iddiaya göre Adapazarı yönüne giden otomobil sürücüs trafikte tartıştığı E.G.'nin önünü keserek durdurdu.

E.G. ise elindeki falçatayı kamyonetin camından sallayarak 3 kişiyi yaraladı.

DHA'nın haberine göre E.G., "Sol şeritte önümü kestiniz. Doğrarım. Arabamı parçaladınız. Arabamı parçalarsan ben de seni bıçaklarım" diyerek tehdit savurdu.

Bir kişinin kolundan, bir kişinin de göğsünden yaralandığı kazada kamyonet sürücüsü polisi aradı.

Kamyonet sürücüsü E.G., olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı. Yaralanan İ.M., F.A. ve G.A. ise hastanedeki tedavilerinin ardından emniyete getirildi. Birbirlerinden şikayetçi olmalarıyla ifadeleri alınan 4 kişi, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol