birgün

5° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 15.12.2018 16:39

Tren kazasında yaşamını yitiren Ertik, son yolculuğuna uğurlandı

Tren kazasında yaşamını yitiren Ertik, son yolculuğuna uğurlandı

Ankara'daki YHT kazasında hayatını kaybeden Arif Kahan Ertik, memleketi Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Ertik'in cenazesi, Gelibolu Gazi Süleymanpaşa Camisinde ikindi vakti kılınan cenaze namazından sonra getirildiği Alaattin Kalfa Mezarlığında defnedildi.
Cenaze töreninde Ertik'in İngiliz asıllı Japon eşi de June Ertik de saf tutarken, 8 yaşındaki kızı Ayla ise akrabalarının çocuklarıyla birlikte durdu.

Almanya Ticaret Bakanlığının Türkiye temsilciliğinde görev yapan Arif Kahan Ertik'in cenazesine Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya. Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, İlçe Emniyet Müdürü Şafak Özkan ile ailesi ve yakınlarıyla vatandaşlar katıldı.AA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız