birgün

24° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 05.07.2019 19:02

Trizz ve Farazi’den ortak tekli: Long Time

90BPM’den tanıdığımız prodüktör Farazi, bu kez Los Angeles, Kaliforniya’dan Trizz’le ortak bir single yayınladı. Below System Records etiketiyle yayınlanan “Long Time” isimli parça için NewHighFilmz tarafından bir de video klip çekildi. Daha önce, Tech N9ne, Brotha Lynch Hung, CunninLynguists ve Sadistik’le birlikte turnede yer alan Trizz, Chuuwee ile ortak albümleriyle adından söz ettirmiş ve son […]

Trizz ve Farazi’den ortak tekli: Long Time

90BPM’den tanıdığımız prodüktör Farazi, bu kez Los Angeles, Kaliforniya’dan Trizz’le ortak bir single yayınladı.

Below System Records etiketiyle yayınlanan “Long Time” isimli parça için NewHighFilmz tarafından bir de video klip çekildi.

Daha önce, Tech N9ne, Brotha Lynch Hung, CunninLynguists ve Sadistik’le birlikte turnede yer alan Trizz, Chuuwee ile ortak albümleriyle adından söz ettirmiş ve son olarak bu yıl içerisinde “The Basement” isimli solo albümünü yayınlamıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız