birgün

22° AÇIK

GÜNCEL 11.08.2019 12:36

TRT Çocuk sunucusundan skandal paylaşımlar

TRT Çocuk sunucusundan skandal paylaşımlar

TRT Çocuk kanalında tepki çeken görüntü, konuşulmaya devam ederken, aynı programda yaşanan başka bir olay da tartışma yarattı. TRT Çocuk sunucusu Burak Sezen'in pragramda "Ak trol" olan Cumhur Frankfurt'a selam yolldığı ortaya çıktı. Sezen'in yaptığı skandal paylaşımlar ise tepki çekti.

Odatv'nin aktardığına göre, TRT Çocuk kanalına yarışma için bağlanan Utku isimli bir çocuğun, Kaz Dağları için endişesini söylemesine müsade etmeyen program sunucusu, çocuğun konuşmasını engellemişti.

9 yaşındaki Utku’nun tepkisini dile getirememesi ise sosyal medyada gündem olmuş ve sansürcü sunucuya tepki yapmıştı.

AK TROL'E SELAM YOLLADIĞI ORTAYA ÇIKTI

TRT Çocuk kanalında tepki çeken görüntü konuşulmaya devam ederken, aynı programda yaşanan başka bir olay da tartışma yarattı.

Aynı programın bir başka sunucusu olan Burak Sezen'in, çocuk kanalından "Ak trol" olan Cumhur Frankfurt'a selam yolldığı ortaya çıktı.

Çocuk kanalından siyaset yapan ancak bir çocuğun, doğa katliamına gösterdiği tepkiye tahammül edemeyen TRT, sosyal medyada yine tepkilerin odağı oldu.

SKANDAL PAYLAŞIMLAR

Öte yandan Burak Sezen'in, skandal paylaşımları ortaya çıktı.

Sezen'in, gazeteci Nevşin Mengü'ye ve birçok isme hakaret ederek cinsel göndermede bulunduğu ortaya çıkarken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu paylaşımları da dikkat çekti.

İşte Burak Sezen'in tartışma yaratan o paylaşımları:

trt-cocuk-sunucusundan-skandal-paylasimlar-611917-1.

trt-cocuk-sunucusundan-skandal-paylasimlar-611918-1.

trt-cocuk-sunucusundan-skandal-paylasimlar-611919-1.

trt-cocuk-sunucusundan-skandal-paylasimlar-611920-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız