Trump: Benimle çalışmak çok eğlenceli çünkü tüm kararları ben veriyorum

13.09.2019 12:28 GÜNCEL

ABD Başkanı Donald Trump, Bolton'dan boşalan koltuk için çok sayıda aday olduğunu söyleyerek, “Bu işi isteyen çok kişi var. Harika bir iş. Harika bir iş, çünkü Donald Trump’la çalışmak çok eğlenceli" dedi.

Trump, Maryland eyaletinde yer alan Baltimore şehrine ziyareti öncesi Beyaz Saray’ın bahçesinde açıklamalarda bulunup gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Trump, bir gazetecinin kendisine yönelttiği soruya, “Kuzey Kore’nin bizimle görüşmek istediğini düşünüyorum. Size diyebilirim ki İran da bizimle görüşmek istiyor ve Çin de bir anlaşma yapmak istiyor” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Trump, John Bolton'dan boşalan Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanlığı koltuğu için 15 adayın olduğunu söyleyerek, gelecek hafta Bolton yerine kimin getirileceğine karar vereceklerini açıkladı.

Trump, açıklamasında “Bu işi isteyen çok kişi var. Harika bir iş. Harika bir iş, çünkü Donald Trump’la çalışmak çok eğlenceli ve kolay da bir iş. Neden kolay biliyor musunuz? Çünkü tüm kararları ben veriyorum” ifadelerini kullandı.