birgün

6° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

YAŞAM 25.12.2019 12:04

Trump, "Evde Tek Başına 2" filminde oynadığı rol ile ilgili hislerini anlattı

Trump, "Evde Tek Başına 2" filminde oynadığı rol ile ilgili hislerini anlattı

ABD Başkanı Donald Trump, 2016'da ülkesinin liderliğine seçilmeden önce figüranlık yaptığı "Evde Tek Başına 2" (Home Alone 2) filminde aldığı kısa rolden "onur duyduğunu" söyledi.

Noel öncesi ABD askerlerinin sorularını yanıtlayan Trump, "Kibarca söylemek gerekirse biraz daha gençtim. Film tarihin en büyük Noel filmlerinde biri haline geldi. Böyle bir yapımın parçası olmak çok güzel bir şey" dedi

T24'ün aktardığı habere göre, Trump, 1992'de sinemaseverlerle buluşan "Evde Tek Başına 2" filminin birçok sahnesinin çekildiği Plaza Hotel'in sahibiydi. Bir sahnede Macaulay Culkin'in canlandırdığı Kevin MaCallister karakterinin karşısındakini tanımadan Trump'a adres sorduğu görülüyor.

Trump, ABD Başkanı olmadan önce "Zoolander" ve "Sex and the City" gibi yapımlarda kısa roller almıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız