birgün

21° AZ BULUTLU

TEKNOLOJİ 20.03.2020 13:16

TTB, koronavirüs ile ilgili bilgilendirme sitesi açtı

Koronavirüs’e ilişkin güvenilir bilgi kaynağı oluşturmak amacıyla Koronavirüs Pandemisi Çalışma Grubu kuran TTB,  bilgilendirme ve önlemleri yayınlayacağı bir web sitesi hazırladı

TTB, koronavirüs ile ilgili bilgilendirme sitesi açtı

BİRGÜN/ ANKARA

Türk Tabipleri Birliği (TTB) ve TTB Uzmanlık Dernekleri Eşgüdüm Kurulu (UDEK), Koronavirüs salgını ile ilgili bilgilendirme ve önlemler konusundaki eksikliklerin karmaşaya yol açtığı tespitinden hareketle bir “Koronavirüs Pandemisi Çalışma Grubu” oluşturdu.

Koronavirüs Pandemisi Çalışma Grubu, pandemi konusunda bilimsel içeriği üye uzmanlık dernekleri ve uzmanlarca onaylanan bilgi ve video, afiş gibi materyalleri http://hekimlik.org/koronavirus ve http://www.ttb.org.tr/udek/ web sitelerinden yayımlamaya başladı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız