birgün

28° PARÇALI AZ BULUTLU

Tuncay Kılıç isimli erkek Selma Kılıç'ı parkta bıçaklayarak öldürdü

Tuncay Kılıç isimli erkek İstanbul Ataşehir'de bir parkta eşi Selma Kılıç'ı bıçakladı. Yaralanan Selma Kılıç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

KADIN 06.05.2022 16:25
Tuncay Kılıç isimli erkek Selma Kılıç'ı parkta bıçaklayarak öldürdü
Abone Ol google-news

Bir süredir ayrı yaşadıkları belirtilen Tuncay Kılıç ve Selma Kılıç, Ataşehir Örnek Mahallesi Şehit Cahar Dudayev Caddesi İsmet İnönü Parkı'nda karşılaştı.

Tuncay Kılıç isimli erkek bıçakla Selma Kılıç'ı bıçaklayarak ağır yaraladı. Selma Kılıç hastaneye kaldırılırken Tuncay Kılıç'ın parktaki görüntüleri bir cep telefonu tarafından kaydedildi.

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Sema Kılıç yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

'AYIRAN OLMADI'

Görgü tanığı Hakkı Çırçır, "Parkta kadını bıçaklıyordu. Koştuk engellemeye çalıştık ama engelleyemedik. Kadın yere düştü bir de sırtından vurdu. Ellerini ve bıçağı çimene sildi. Gençler peşinden koştu, yakalandı" dedi.

Başka bir görgü tanığı Recebiye Ürküt ise, ''Yapma, yapma' sesleri geliyordu. Adam bıçaklamaya devam ediyordu. Ayıran olmadı. Adam kaçtı ama sonra yakaladılar" diye konuştu.

Tuncay Kılıç gözaltına alındı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol