birgün

14° PARÇALI BULUTLU

BİRGÜN EGE 12.10.2021 12:52

Turgutlu Belediyesi tiyatro ekibi seyirciler ile tekrar buluşuyor

Turgutlu Belediyesi tiyatro ekibi seyirciler ile tekrar buluşuyor

Turgutlu Belediyesi Tiyatro Ekibi “Kırmızı Kurdele” isimli tiyatro oyunuyla yarın tekrar tiyatro severlerle buluşacak.

Pandemi nedeniyle sanat severlerden uzak kalan Turgutlu Belediyesi Tiyatro Ekibi, yeni sezonun ilk prömiyerini “Kırmızı Kurdele” oyunu ile geçtiğimiz Çarşamba günü Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda seyircilerin yoğun katılımları ile gerçekleştirmişti. Yönetmenliğini Alpay Erdoğmuş’un üstlendiği, Efsun Cilasun’un kaleme aldığı “Kırmızı Kurdele” tiyatro oyununda kadının toplumdaki yeri konusu işlenecek. İkinci gösterimi 13 Ekim Çarşamba günü, üçüncü gösterimi 20 Ekim Çarşamba günü izleyiciyle buluşacak olan “Kırmızı Kurdele” tiyatro oyunu, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda saat 20.00’da sahne alacak. Ücretsiz olan “Kırmızı Kurdele” tiyatro oyununa girişler ise HES Kodu ile yapılacak.

Turgutlu halkını, oyunu izlemeye davet eden Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “ Pandemi nedeniyle uzun bir ara verilen tiyatrolarımız yeniden başladı. Geçtiğimiz hafta Belediyemiz Tiyatro Ekibinin sahne hasreti son buldu. Halkımız tarafından yoğun katılım sağlanan ilk gösterim, oyunun konusu ile izleyicileri oldukça düşündürdü. Bu anlamlı oyunumuz 13 ve 20 Ekim tarihlerinde tekrar sahnelenecek. Tüm Tiyatro severlerimizi “Kırmızı Kurdele” oyunumuzu izlemeye davet ediyorum” dedi.

turgutlu-belediyesi-tiyatro-ekibi-seyirciler-ile-tekrar-bulusuyor-931313-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol