Türkmen’den konsere ‘kitap ve defterle gelin’ çağrısı
Birgün Birgün Birgün Birgün
Gökhan Türkmen Akustik Konser Serisi kapsamında ‘Akustik Plus’ adını verdiği konseptle ilk defa yarın DasDas’da sahne alacak. Yıllardır birlikte yol aldığı GT Band’in yanı sıra birbirinden değerli müzisyenler Türkmen’e eşlik edecek. Türkmen, kültleşen parçalarının yanı sıra 2019 yılında yayımladığı Virgül mini albümünün şarkılarıyla da dinleyenleri buluşturacak. Ayrıca, yarın dinleyicilerin beraberinde getirecekleri kitap, kalem, defter gibi […]

Gökhan Türkmen Akustik Konser Serisi kapsamında ‘Akustik Plus’ adını verdiği konseptle ilk defa yarın DasDas’da sahne alacak. Yıllardır birlikte yol aldığı GT Band’in yanı sıra birbirinden değerli müzisyenler Türkmen’e eşlik edecek.

Türkmen, kültleşen parçalarının yanı sıra 2019 yılında yayımladığı Virgül mini albümünün şarkılarıyla da dinleyenleri buluşturacak.

Ayrıca, yarın dinleyicilerin beraberinde getirecekleri kitap, kalem, defter gibi kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklar Geleceğe Işık Tut ekibi aracılığıyla ihtiyacı olan okullara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ulaştırılacak.

Bizlerle birlikte yol alın

Geleceğe Işık Tut ekibiyle 2016 yılından beri sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdiklerini kaydetti. Türkmen, “Yüzlerce çocuğa ulaşan ve emek veren başarılı bir ekipten bahsediyoruz. Yarınki konserimizde de, hepimize bir hatırlatma mahiyetinde bizlerle birlikte yol almaları için çağrıda bulunuyoruz” ifadelerinde bulundu.

“İnsanların farkındalıkla yaşamalarını istiyoruz” diyen Türkmen, konuşmasını şöyle sonlandırdı: “Misafirlerimizden isteğimiz kitap, kalem, defter gibi kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklar ile konserimize katılım sağlayarak, konser öncesinde Geleceğe Işık Tut ile hazırladığımız kolilere hediyelerini bırakmaları. Konser sonrasında ekip, kolileri paketleyerek, 23 Nisan’da ihtiyacı olan arkadaşlarımıza ulaştıracaklar.”

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlarınız