birgün

9° AÇIK

TVF: Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır ile Mehmet Can Ağırbaş depremde hayatlarını kaybetti

Türkiye Voleybol Federasyonu, Maraş merkezli depremlerde, voleybolcu çift Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır ve Malatya BBSK forması giyen Mehmet Can Ağırbaş’ın hayatını kaybettiğini açıkladı.

GÜNCEL 08.02.2023 04:54
TVF: Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır ile Mehmet Can Ağırbaş depremde hayatlarını kaybetti
Abone Ol google-news

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen depremlerde enkaz altında kalan voleybolcu çift Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır'ın hayatlarını kaybettiklerini bildirdi.

Türkiye Voleybol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, "Ülkemizde meydana gelen deprem felaketinde voleybolcu çift Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır'ın, hayatlarını kaybettiklerini derin bir üzüntüyle öğrendik. Sporcularımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır, camiamıza başsağlığı dileriz" ifadelerine yer verildi.

Federasyon, Malatya BBSK forması giyen Mehmet Can Ağırbaş’ın da hayatını kaybettiğini açıkladı.

TVF'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Ülkemizde meydana gelen deprem felaketinde Malatya BBSK forması giyen Mehmet Can Ağırbaş’ın hayatını kaybettiğini derin bir acıyla öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcumuza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır, Malatya BBSK ve tüm voleybol camiamıza başsağlığı dileriz" denildi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol