birgün

25° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 05.07.2019 20:36

UEFA’dan Trabzonspor kararı

UEFA, Trabzonspor hakkındaki kararını verdi. Bordo mavili takımı, Avrupa kupalarına katılabilecek. UEFA Disiplin Kurulunun, Trabzonspor Kulübünün Avrupa kupalarına katılmasını onayladığı ve herhangi bir ceza vermediği bildirildi. UEFA ayrıca Trabzonspor’un bu sezonki UEFA katılım gelirinin yüzde 50’sine el koyduğunu açıkladı. AHMET AĞAOĞLU’NDAN İLK AÇIKLAMA Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA’nın Avrupa kupalarına katılmalarına izin verdiğini söyledi. Trabzonspor Kulüp Başkanı […]

UEFA’dan Trabzonspor kararı

UEFA, Trabzonspor hakkındaki kararını verdi. Bordo mavili takımı, Avrupa kupalarına katılabilecek.

UEFA Disiplin Kurulunun, Trabzonspor Kulübünün Avrupa kupalarına katılmasını onayladığı ve herhangi bir ceza vermediği bildirildi.

UEFA ayrıca Trabzonspor’un bu sezonki UEFA katılım gelirinin yüzde 50’sine el koyduğunu açıkladı.

AHMET AĞAOĞLU’NDAN İLK AÇIKLAMA

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA’nın Avrupa kupalarına katılmalarına izin verdiğini söyledi.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA’nın Avrupa kupalarına katılmalarına şartlı izin verdiğini belirterek, “Avrupa kupalarına katılmamıza UEFA izin veriyor ancak 15 Ekim’e kadar bazı şartları yerine getirmemiz isteniyor. Bu şartları biz kulüp olarak bugün itibariyle yerine getirmiş durumdayız” dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız