birgün

27° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 05.11.2019 14:49

Uğur Yücel ve Demet Akbağ, Ezel Akay filminde bir araya geliyor

Uğur Yücel ve Demet Akbağ, Ezel Akay filminde bir araya geliyor

Ezel Akay, başrollerinde Uğur Yücel ve Demet Akbağ’ın oynayacağı ‘Dokuz Kere Leyla’ adlı komedi filmi ile sinemaya dönüş yapıyor.

Contact Film Works ile Mars Media ortak yapımı, özellikle kadın izleyicileri içten gülümsetecek, komedi filmi Dokuz Kere Leyla filminin tüm hazırlıkları tamamlandı; çekimlere önümüzdeki Aralık ayında başlanması planlanıyor.

Fimin başrol oyuncuları Uğur Yücel ve Demet Akbağ kesinleşti. Diğer roller için ise alternatifli liste olarak, Settar Tanrıöven, Zafer Algöz, Cengiz Bozkurt, Serhat Bulut, Fırat Tanış, Bülent Emin Parlak, Hüseyin Köroğlu, Şahin Irmak, Erdem Yener, Aylin Kontente, Gonca Vuslateri ve İrem Sak gibi ünlü oyuncuların yer alması planlanıyor.

Dokuz Kere Leyla filminin konusuna gelince; Yıllar süren öyle böyle mutlu olmayan evliliğin ardından Leyla ve Adem çoğu Adem ve bir çok Leyla gibi bir çıkmazın içindedir. Leyla iyidir hoştur da, bu evlilik denen şey her ne hikmetse bir yerde tıkanıverir. E gönül bu.. Heyecan ister, heves ister. Adem’in gönlü de ahir ömründe birazcık çarpmasın mı? Adem de ne yapsın, Nergis’e aşık olur. Ah o Nergis! Dünyada tek! Biricik! İnsanın aklını başından alan güzelliği… Dünyadaki tek gerçeği kendi olan Nergis ise asla alternatif bir hayatı istemez.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız