birgün

9° AÇIK

GÜNCEL 25.02.2020 15:22

Ümraniye Cemevi'nden eğitime katkı gecesi

Ümraniye Cemevi'nden eğitime katkı gecesi

Anadolu Bilim Kültür ve Cem Vakfı Ümraniye Cemevi, Eğitime Katkı Gecesi ile öğrencilere burs sağlayacak.

Bu yıl 6'ıncısı düzenlenecek olan Eğitime Katkı Gecesi, 3 Nisan Cuma günü, saat 19:00'da Salon Vals'da gerçekleştirilecek.

Gülcihan Koç ve Nurettin Şahin'in yer alacağı gecenin bilet fiyatı ise 50 lira. Elde edilen gelir, öğrencilerin eğitimine katkı olarak kullanılacak.

Vakıf yönetimi yaptığı açıkalamada şu ifadelere yer verdi:

"Cemevimiz olarak geleceğimizin teminatı üniversitelerde okuyan tüm ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermek, maddi ve manevi yanlarında olarak destek vermek amacıyla Eğitime Katkı Gecesini her sene düzenliyoruz. Sağ olsun tüm duyarlı canlarımız da ellerinden geldikçe bizlere maddi ve manevi destek oluyorlar. Ümraniye Cemevi olarak şu an hali hazırda ülkemizin her tarafında üniversitesinde okuyan ihtiyaç sahibi 40'ın üzerinde kardeşimize burs imkanı sağlamaktayız. Biz tüm duyarlı canlarımızın desteği ile bu sayıyı daha da yukarılara taşımak istiyoruz. Herkese bu konuda ki duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz"

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız