birgün

13° PARÇALI BULUTLU

Ümraniye'de bir kişi elindeki bıçakla kendisini kesmeye çalıştı

Ümraniye'de bir kişi elindeki bıçakla cadde ortasında kendisini kesmeye çalıştı, kendisini sakinleştirmeye çalışan yurttaşlara ve polis ekiplerine de bıçak çekti.

GÜNCEL 31.05.2022 13:42
Ümraniye'de bir kişi elindeki bıçakla kendisini kesmeye çalıştı Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

Ümraniye'de meydana gelen olayda elinde bıçakla cadde ortasına gelen bir kişinin intihar girişiminde bulunarak elindeki bıçakla kendini kesmeye çalıştığı iddia edildi. Durumu fark eden vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Bıçaklı kişi kendisini sakinleştirmeye çalışan vatandaşların da üzerine bıçakla yürüdü.

Polis ekipleri tarafından yaklaşık 1, 5 saat süren ikna çalışmaları esnasında intihar girişiminde bulunan vatandaş, polis ekiplerine de bıçak tutarak uzaklaştırmaya çalıştı. İkna edilemeyen vatandaş, biber gazı kullanılarak etkisiz hale getirildi.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol