birgün

9° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 24.02.2021 06:46

Umut inatçı bir duygu asla vazgeçmeyi bilmiyor

Umut inatçı bir duygu asla vazgeçmeyi bilmiyor

BirGün’ün dijital abonelik kampanyasına destek sürüyor. Yazarlar ve müzisyenler bağımsız habercilik için BirGün’e abonelik çağrısında bulunuyor.

Müge İplikçi: BirGün, bir gün gerçekleşeceğine inandığımız umutlarla doğdu. Orada ilk yazanlardan biriydim. Umut inatçı bir duygu, vazgeçmiyor. ‘Bir gün mutlaka’ demeye devam ediyoruz.

Sevinç Eratalay: BirGün gazetesini ilk kurarken inandığım şeyden dolayı BirGün gazetesi okumalarını isterim. Gerçek haber! Dünyada ve ülkemde olan biten şeyleri güvenerek öğrenebileceğim gazete. Yazarları ahlaklı, dürüst. Ve bir de benim bilgimden bir tık daha fazla olmaları gerekiyor yazarların ki, yeni şeyler öğreneyim.

Elif Çağlar: Bir müzisyen olarak, kültür ve sanata destek konusunda gösterdiği hassasiyet açısından BirGün’ün kıymetli bir yeri olduğunu düşünüyorum. Sadece ana akım ve popüler olanın değil, alternatif seslerin de kendine yer bulduğu yayınların desteklenmesini önemli buluyor, sizleri de desteğe davet ediyorum.

Nejat Yavaşoğulları: Bağımsız haberciliğin bağımsız gazeteciliğin birkaç temsilcisinden biri olan BirGün gazetesini okuyalım, abone olalım.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol