Üniformalı, silahlı ve maske takan bir grup, bozkurt işaretleri ve tekbir eşliğinde Yunanistan’ın vize vermediği organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’ya desteğini duyurarak, “Reisimiz ne derse onu yaparız” dedi.

Üniformalı, silahlı ve maskeli bir grup tekbir eşliğinde: Alaattin Çakıcı reisimiz ne derse onu yaparız

Bozkurt işaretleri ve tekbir eşliğinde video çeken silahlı ve maskeli bir grup Alattin Çakıcı'ya destek açıklaması yaptı.

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve af ile tahliye olan Alaattin Çakıcı, dün sosyal medya hesabından Yunanistan vizesinin reddedildiğini duyurarak, tepki göstermişti. Çakıcı, yazdığı 3 sayfalık mektupta, “Unutmasınlar ki İstanbul’un nüfusu 2.5 Yunanistan kadardır. İstanbul halkı yellenirse Atina’da, Gümülcine’de, Kavala’da ve Sparta’da 15 şiddetinde deprem olur.” ifadelerini kullanmıştı.

Bugün ise Twitter’dan Çakıcı’ya desteğini sosyal medyada video ile duyuran yüzleri maskeli, üzerinde de silah bulunan bir grup Yunanistan’ın vize reddine karşı şu açıklamayı yaptı:

“İnsanların seyahat etme hakkını Yunanistan Büyükelçisi engelleyemez. Biz Alaattin Çakıcı reisimizin emrindeyiz ve yalnızca ona bağlıyız. Alaattin Çakıcı reisimiz ne derse onu yaparız.”

Silahlı olduğu görülen grubun videosu, bozkurt işareti ve tekbir getirmeleriyle sona erdi.