birgün

17° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 10.01.2020 12:36

Ünlü oyuncu Harry Hains hayatını kaybetti

Avustralyalı oyuncu Harry Hains yaşamını yitirdi. Hains’ın ölüm nedenine ilişkin bir açıklama yapılmazken, cenazesinin Pazar günü Los Angeles’ta yapılacağı belirtildi.

Ünlü oyuncu Harry Hains hayatını kaybetti

Avustralyalı ünlü oyuncu Harry Hains 27 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Hains’ın kendisi gibi oyuncu olan annesi Jane Badler, üzücü haberi sosyal medya hesabından verdi.

27 yaşındaki oğlunun bir fotoğrafını paylaşan 66 yaşındaki Badler, “Benim güzel oğlum 7 Ocak’ta hayatını kaybetti. Henüz 27 yaşında ve dünya ayaklarının altındaydı. Ama ne yazık ki psikolojik sorunlar ve bağımlılıkla mücadele ediyordu. Mükemmel bir kıvılcım, çok kısa bir süre parladı. Seni hayatımın her günü özleyeceğim Harry” notunu düştü.

Hains’ın ölüm nedenine ilişkin bir açıklama yapılmazken, cenazesinin Pazar günü Los Angeles’ta yapılacağı belirtildi.

Avustralya’nın Melbourne kentinde dünyaya gelen Hains, kariyerine Londra’da modellik yaparak başladı. ABD’ye taşındıktan sonra oyunculuğa yönelen Hains, American Horror Story, The OA gibi dizilerin yanı sıra birçok filmde de rol almıştı.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız