birgün

15° SİSLİ

KÜLTÜR SANAT 26.07.2020 12:38

‘Unuttuğum Bazı Hikâyeler’ okurlarla buluştu

‘Unuttuğum Bazı Hikâyeler’ okurlarla buluştu

Diren Selimoğlu’nun 15 yıldır yazdığı hikâyeleri bir araya getirdiği ‘Unuttuğum Bazı Hikâyeler’ adlı öykü kitabı okurlarla buluştu.

Tilki Kitap Yayınevi’nden çıkan ‘Unuttuğum Bazı Hikâyeler’, İstanbul’da yalnız yaşayan bir erkeğin başından geçen, 28 adet trajikomik hikâyeden oluşuyor.

Yazar kitabını, “Ben yazarken çok eğlendim, kolej havasında geçti süreç; şakalar falan… Umarım okurlar da aynı şekilde eğlenir. Yani bu kitap size çok şey katmaz. Kaliteli vakit geçirtir ama. Öyle güler eğlenirsiniz işte. Komik çünkü bence epey. Yatmadan önce, yolda, uçakta falan okunur işte ya… Fiyatı da uygun zaten” şeklinde tanımlıyor.

Siyaset, sanat, sinema ve magazin camiasının 'önemli' figürlerinin tarihe geçmiş açıklamalarının öykülere yol gösterdiği kitap, tüm seçkin kitap mağazalarında okurlarıyla buluşmayı bekliyor.

unuttugum-bazi-hikayeler-okurlarla-bulustu-761071-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız