birgün

9° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 18.02.2020 23:44

Urfa'da silahlı kavga: 1 ölü, 13 yaralı

Viranşehir ilçesinde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü, 13 kişi yaralandı

Urfa'da silahlı kavga: 1 ölü, 13 yaralı

Urfa Viranşehir ilçesine bağlı Gölbaşı Mahallesi'nde henüz öğrenilemeyen bir nedenle iki grup arasında tartışma meydana geldi. Tartışma daha sonra silahlı kavgaya dönüştü.

Kavgada yaralanan 14 kişi, bölgeye gelen sağlık ekiplerince Viranşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalelerinin ardından bazı yaralılar Urfa’daki çeşitli hastanelere sevk edildi. Yaralılardan durumu ağır olan Celal S. yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Polis ekipleri olay yerinde ve hastane çevresinde yoğun güvenlik önlemi alırken, kavgaya karışanları yakalamak üzere çalışma başlatıldı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız