Üsküdar'da Yemeksepeti'ne ait 2 katlı işyerinin 2. kat zemin kısmında çökme meydana gelmesi sonucu işçi Ferhat Amil yaralandı.

Üsküdar'da Yemeksepeti'ne ait binanın 2. kat zemini çöktü: 1 işçi yaralandı
Fotoğraf: DHA

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde, Yemeksepeti'ne ait 2 katlı işyerinin 2. kat zemin kısmında çökme meydana gelmesi sonucu birinci kata düşen işçi Ferhat Amil yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Üsküdar Küçük Çamlıca Mahallesi Şeker Maslak Sokak'ta Yemekepeti'ne ait iki katlı sanal marketin ikinci kat zemininde saat 11.00 sıralarında bilinmeyen bir sebeple çökme oldu. Markette bulunan Ferhat Amil isimli çalışan başından yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan yaralı, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Fotoğraf: BirGünFotoğraf: BirGün

'ZEMİN ÜZERİMİZE YIKILDI'

Sanal market çalışanı Batuhan Şahin, "İçeride kurye arkadaşlarla oturuyorduk. Bir anda gürültü koptu. Saniyelik bir olay zemin üzerimize yıkıldı. Biz dışarıya çıktık ama iç kısımlarda çalışan arkadaş vardı. O başından darbe aldı. Ambulans aldı. Durumundan haber alamadık ama bilinci yerindeydi. Daha haber alamadık" dedi.

Fotoğraf: BirGünFotoğraf: BirGün

Olaya şahit olan Hakan Akdağ da "Bir anda sesler geldi. Bir kişinin kendisini dışarıya attığını gördüm. Tavan çökmüş durumdaydı. Yardıma gittik. Bir kişi kafasından yaralanmıştı. Yardımcı olmaya çalıştık. İtfaiye ve ambulans geldi. Kan içindeydi. Su verdik. Ambulans geldi aldılar ve götürdüler" diye konuştu.

DHA