birgün

10° PARÇALI BULUTLU

DÜNYA 27.02.2020 14:42

Uyuyan 65 yaşındaki hastanın ayak parmaklarını emen hasta bakıcı gözaltına alındı

ABD'de bir hasta bakıcı, uyuyan 65 yaşındaki hastanın ayak parmaklarını emdiği için gözaltına alındı

Uyuyan 65 yaşındaki hastanın ayak parmaklarını emen hasta bakıcı gözaltına alındı

ABD'nin Florida eyaletinde 'bakıcı' olarak görev yapan 23 yaşındaki Frantz Beldorin, uyuyan bir hastanın ayak parmaklarını emdiği için gözaltına alındı.

T24'te yer alan habere göre, polis raporlarına göre Gulf Coast Hastanesi'nde kalan 65 yaşındaki bir hasta, Pazartesi günü gece 11'de uyandığını ve birinin ayak parmaklarına dokunduğunu hissettiğini dile getirdi. İlk başta bir hemşirenin onu kontrol ettiğini düşünen hasta, daha sonra bu durumun iki defa daha meydana geldiğini ifade etti.

65 yaşındaki kadın, üçüncü olayda baktığında yatağın ucunda dizlerine çökmüş bir şekilde Frantz Beldorin'i gördüğünü ifade etti. Hasta, durumu fark edince ayağını geri çektiğini ve Beldorin'in hemen daha önce oturduğu yere gittiğini ifade etti.

Olayın ardından hastane çalışanları polise haber verdi.

Hastaneye gelen polis, Beldorin'i gözaltına alındı. 23 yaşındaki şüpheliye darp suçlamaları yönlendiriliyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız