birgün

15° AÇIK

KADIN 12.04.2021 17:34

Uzaklaştırma kararı biten erkek, evli olduğu kadını ve kardeşini vurdu!

Konya'da hakkında 3 aylık uzaklaştırma kararı bulunan Abdülkadir Ş. isimli erkek, uzaklaştırma süresi biter bitmez boşanma aşamasında olduğu kadını ve kız kardeşini yaralayarak kayıplara karıştı!

Uzaklaştırma kararı biten erkek, evli olduğu kadını ve kardeşini vurdu!

Konya'nın Ereğli ilçesinde, 3 aylık uzaklaştırma kararı olan Abdülkadir Ş. isimli erkek, süre dolduktan sonra geldiği evde tartıştığı eşi Meryem Ş. ile kız kardeşi Eşe B.'yi tabancayla vurarak, yaraladı. Abdülkadir Ş.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Olay, sabah saatlerinde, Ereğli ilçesine bağlı Tatlıkuyu Mahallesi'nde meydana geldi. Hakkında 3 aylık uzaklaştırma kararı aldıran, Meryem Ş. ile ayrı yaşayan Abdülkadir Ş., sürenin dolmasının ardından bu sabah eve geldi. Abdülkadir Ş., tabancayla Meryem Ş. ve Meryem Ş.'nin kız kardeşi Eşe B.'ye ateş etti.

Meryem Ş. ile ablası Eşe B., kanlar içinde yerde kalırken, Abdülkadir Ş. de olay yerinden kaçtı.

Komşuların ihbarı üzerine eve sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan yaralı 2 kardeş, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Jandarma, Abdülkadir Ş.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol