birgün

20° AÇIK

ÇALIŞMA YAŞAMI 30.01.2021 11:53

Üzerine yaklaşık 2 ton ağırlığındaki demir platform devrilen işçi hayatını kaybetti

Samsun'da, çalıştığı sırada üzerine yaklaşık 2 ton ağırlığındaki demir platform ızgara devrilen işçi, tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.

Üzerine yaklaşık 2 ton ağırlığındaki demir platform devrilen işçi hayatını kaybetti

Kaynak yaparken üzerine yaklaşık 2 ton ağırlığındaki demir platform ızgara devrilen işçi Emre Horasan, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

İHA’da yer alan habere göre, Samsun'da bir fabrikada kaynak işçisi olarak çalışan 37 yaşındaki Emre Horasan, yaklaşık 2 ton ağırlığındaki demir platform ızgara imalatı sırasında kaynak yaparken söz konusu ızgara üzerine devrildi.

Devrilen ızgaranın altında kalan Emre Horasan ağır yaralandı. 112 sağlık ekiplerince ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Emre Horasan ameliyata alındı.

Horasan yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 05.00 sıralarında hayatını kaybetti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol